Monday, 21 May 2018
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

erga left gray
labs left gray
library left gray
museum left gray
mags left gray
coop left gray
geoforall left gray
Geoportal
geoportal1
diavgeia logo

Αρχείο άρθρων

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png Μετρήσεις για τη ρύπανση των νερών και του εδάφους από την πυρκαγιά στο εργοστάσιο SUNLIGHT NEW HOT

Download

Created: Tue, 15-May-2018 10:43 Size: 279.56 KB Downloads: 196

pdf.png Ευρεία σύσκεψη με συμμετοχή του ΙΓΜΕ στην Κρυοπηγή Πρέβεζας NEW HOT

Download

Created: Mon, 14-May-2018 09:41 Size: 397.34 KB Downloads: 214

pdf.png Κατολισθητικά φαινόμενα στην Κρυοπηγή δήμου Πρέβεζας HOT

Download

Created: Thu, 19-Apr-2018 13:27 Size: 243.59 KB Downloads: 656

pdf.png Συμμετοχή του ΙΓΜΕ στην 44η συνάντηση των Γ.Δ των EGS HOT

Download

Created: Wed, 18-Apr-2018 10:49 Size: 305.47 KB Downloads: 650

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρων για την Παγκόσμια Ημέρα Νερού HOT

Download

Created: Mon, 16-Apr-2018 10:07 Size: 235.95 KB Downloads: 694

pdf.png Αυτοψία ΙΓΜΕ σε κατολισθησιόπληκτες περιοχές της Ηλείας HOT

Download

Created: Fri, 30-Mar-2018 13:55 Size: 358.41 KB Downloads: 1,134

pdf.png Αυτοψίες ΙΓΜΕ στις κατολισθησιόπληκτες περιοχές των Π.Ε. Μαγνησίας & Τρικάλων HOT

Download

Created: Thu, 15-Mar-2018 09:35 Size: 246.05 KB Downloads: 1,579

pdf.png Αναδημοσίευση ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΥΠΟΥ Δήμου Ηγουμενίτσας για τη συμβολή του ΙΓΜΕ στην ασφάλεια και την ποιότητα ζωής των δημοτών HOT

Download

Created: Wed, 28-Feb-2018 14:17 Size: 153.86 KB Downloads: 1,925

pdf.png Παρουσίαση Εργου ΟΠΥΓΕΚ στο ΥΠΕΝ HOT

Download

Created: Fri, 23-Feb-2018 15:37 Size: 145.47 KB Downloads: 2,147

pdf.png Αυτοψία στην περιοχή Ακροκέφαλου Κερκύρας HOT

Download

Created: Wed, 21-Feb-2018 14:30 Size: 165.19 KB Downloads: 2,191

Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90