Thursday, 16 August 2018
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

erga left gray
labs left gray
library left gray
museum left gray
mags left gray
coop left gray
geoforall left gray
Geoportal
geoportal1
DIPIN 
geoheritage
Conf
diavgeia logo

Αρχείο άρθρων

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΣΕΩΝ 2017 NEW HOT

Download

Created: Tue, 07-Aug-2018 14:55 Size: 241.85 KB Downloads: 171

pdf.png Απολογιστική Ανακοίνωση του ΙΓΜΕ για τη περίοδο Ιούλιος 2017 - Ιούλιος 2018 HOT

Download

Created: Tue, 24-Jul-2018 15:39 Size: 138.93 KB Downloads: 614

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου Δήμου Σητείας περί της συμβολής του ΙΓΜΕ στην αναβάθμιση της ποιότητας των νερών HOT

Download

Created: Tue, 03-Jul-2018 14:54 Size: 156.07 KB Downloads: 804

pdf.png Δημοσίευση άρθρου Καθημερινής για τις πλημμύρες στη Μάνδρα HOT

Download

Created: Mon, 02-Jul-2018 15:31 Size: 225.53 KB Downloads: 837

pdf.png Environmental pollution from abandoned mines HOT

Download

Created: Fri, 29-Jun-2018 13:33 Size: 418.08 KB Downloads: 823

pdf.png Ημερίδα ΙΓΜΕ για τις καθιζήσεις στο Τεμπλόνι Δ. Κέρκυρας HOT

Download

Created: Fri, 25-May-2018 10:44 Size: 279 KB Downloads: 1,221

pdf.png Διοργάνωση ημερίδας από ΙΓΜΕ και Δ. Κέρκυρας HOT

Download

Created: Tue, 22-May-2018 09:10 Size: 352.85 KB Downloads: 1,010

pdf.png Μετρήσεις για τη ρύπανση των νερών και του εδάφους από την πυρκαγιά στο εργοστάσιο SUNLIGHT HOT

Download

Created: Tue, 15-May-2018 10:43 Size: 279.56 KB Downloads: 1,056

pdf.png Ευρεία σύσκεψη με συμμετοχή του ΙΓΜΕ στην Κρυοπηγή Πρέβεζας HOT

Download

Created: Mon, 14-May-2018 09:41 Size: 397.34 KB Downloads: 994

pdf.png Κατολισθητικά φαινόμενα στην Κρυοπηγή δήμου Πρέβεζας HOT

Download

Created: Thu, 19-Apr-2018 13:27 Size: 243.59 KB Downloads: 1,537

Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90